22 marca 2019 r. odbył się VI Integracyjny Turniej Bowlingowy organizowany przez Podlaskie Stowarzyszenie Terapeutów i UKS „GROM”. Tradycyjnie spotkaliśmy się na rozgrywkach
w Centrum Rozrywki MK Bowling w CH PLAZA w Suwałkach. W szóstej (JUŻ!) edycji wzięły udział aż 22 drużyny pod opieką swoich opiekunów z 13 szkół integracyjnych i placówek specjalnych. Wspaniałą atmosferę w duchu zdrowej sportowej rywalizacji stworzyły drużyny z Suwałk, Augustowa, Gołdapi, Olecka, Sokółki, Białegostoku i Giżycka. Wspaniałymi, wyjątkowymi statuetkami zostały nagrodzone wszystkie placówki uczestniczące w turnieju za fantastyczną grę i współtworzenie tego niezwykłego wydarzenia.

Tegoroczny Turniej swoim Honorowym Patronatem objęli: Prezydent Miasta Suwałk Pan Czesław Renkiewicz oraz Podlaski Kurator Oświaty Pani Beata Pietruszka. Turniej został dofinansowany z budżetu Miasta Suwałki w ramach realizacji zadania publicznego pn. „VI Turniej Bowlingowy Osób . Dziękujemy także naszym Partnerom i Sponsorom za wsparcie – firmom: MK Bowling, RESO Europa Service, Novigo, Cymes, Hurtowni Elektrycznej Elektromil.

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

Skip to content