Nasza akcja trwa już rok, czas więc na małe podsumowanie. Pełni obaw ale i nadziei, w lipcu 2017 roku zaczęliśmy tworzyć nasze pierwsze działanie fundrusingowe – Akcję 1000×100. Z perspektywy czasu wiemy, że początek był trudny nawet bardzo trudny, ale efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Po roku możemy spokojnie stwierdzić, że był to strzał w 10. Oczywiście wszystko dzięki naszym wspaniałym i kochanym darczyńcom, którzy nie pozostali obojętni na nasze prośby. W sumie udało nam się zebrać ok. 120 tysięcy złotych, wsparły nas zarówno osoby fizyczne (z całej Polski a nawet z zagranicy), jak również przedsiębiorstwa i instytucje.

Zebrana kwota pozwoliła na wyremontowanie 150 metrów, w których od września naukę rozpoczną uczniowie ostatniej klasy Niepublicznego Terapeutycznego Gimnazjum Prolog. Wszystkim DARCZYŃCOM serdecznie DZIĘKUJEMY. JESTEŚCIE WYJĄTKOWI I WIELCY.

Akcja 1000×100 nadal trwa. Mamy kolejne wyzwanie – ok. 400 metrów do wyremontowania do naszej nowej szkoły wielobranżowej. Dzięki WAM na pewno się uda.

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

Skip to content